TEŽAK PORAZ

Utučeni Slaven Bilić: Ovo je frustrirajuće

02.02.2017 u 09:42

West Ham je pred svojim navijačima u 23. kolu Premiershipa izgubio od Manchester Cityja 4:0. 'Građani' su momčad Slavena Bilića prije mjesec dana u FA kupu, također u Londonu, pobijedili 5:0...

'Ovo je bilo frustrirajuće!', kazao je Slaven Bilić nakon teškog poraza. Čini se kako su Pep Guardiola i njegov City nerješiva zagonetka za 'čekićare'. U samo mjesec dana West Ham je doživio dva teška poraza s kojima se Bilić teško miri...

'Bile su to dvije gotovo identične utakmice. Dobro smo krenuli, pa napravili dvije glupe pogreške i protivnik već u prvom poluvremenu ima tri gola prednosti', analizirao je utakmicu Bilić i nastavio:

'Imali smo cijelih 45 minuta da pokušamo okrenuti utakmicu, no treba biti iskren i priznati da ćeš pri takvom rezultatu prije dobiti još koji gol. City je momčad s pregršt kvalitete, a uz sve to su se napunili i samopouzdanjem...'

West Ham je prije utakmice s Cityjem povezao dvije vrijedne pobjede, sad bivši hrvatski izbornik ponovno mora pronaći način kako vratiti momčad u pozitivan ritam.

'Težak je ovo poraz, ovo boli, no ne smijemo dozvoliti i da nam naudi. Moramo se vratiti kao što smo se vratili nakon onog poraza u FA kupu, pokazati karakter, kvalitetu i vratiti se na pobjedničke staze', zaključio je Slaven Bilić koji sa svojim 'čekićarima' u subotu (4. veljače) gostuje kod Southamptona.