POGLEDAJTE GOLOVE

Vjeruj procesu; Hajduk na pripremama odigrao vrlo dobru utakmicu protiv Šahtara

06.07.2024 u 21:37

Hajduk je odigrao svoju drugu utakmicu na pripremama u Sloveniji; nakon poraza (0:1) od Radomlja, danas je remizirao protiv ukrajinskog prvaka Šahtara (1:1). Golove su zabili Emir Sahiti i Lassina Traore

Nogometaši Hajduka odigrali su na ljetnim pripremama u Sloveniji drugu prijateljsku utakmicu te su remizirali 1:1 protiv ukrajinskog prvaka Šahtara iz Donjecka.

Oba pogotka su postignuta u prvom poluvremenu, a Hajduk je poveo u 13. minuti kada je ukrajinsku mrežu s vrha šesnaesterca pogodio Emir Sahiti. Šahtar, klub koji dugi niz godina nastupa u Ligi prvaka, izjednačio je na 1:1 u 28. minuti, a strijelac je bio Lassina Traore.

Hajduk, kojeg od ovih ljetnih priprema vodi talijanski strateg Gennaro Gattuso, prije nekoliko dana je igrao protiv slovenskog prvoligaša Radomlja te je u tom ogledu poražen s 0:1.

Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport