lijep znak pažnje

Zakašnjeli poklon Modriću; Sučić mu je pripremio iznenađenje prije utakmice

15.09.2024 u 13:35

Prije utakmice između Real Madrida i Real Sociedada, Luka Modrić dobio je poseban rođendanski poklon od protivničkog kluba

Luka Modrić primio je poseban rođendanski poklon od Real Sociedada prije utakmice protiv Real Madrida, a uručio ga je Luka Sučić. Poklon je bio karikaturni prikaz Modrića i Sučića uz poruku 'Sretan rođendan, Luka'.

Ovaj simpatičan gest kluba naglašava poštovanje prema Modriću, jednom od najboljih igrača u povijesti nogometa, koji je nastavio osvajati simpatije širom svijeta svojim talentom, skromnošću i dugogodišnjom karijerom. Poklon simbolizira povezanost igrača i njihovu međusobnu podršku unutar nogometnog svijeta.

Real Madrid je pobijedio Real Sociedad rezultatom 2:0, zahvaljujući golovima Viniciusa Jr. u 58. minuti i Kyliana Mbappea u 75. minuti, oba postignuta iz jedanaesteraca. Modrić je tako proslavio svoj poseban trenutak s karikaturnim rođendanskim poklonom, ali i važnom pobjedom svog kluba.