Istra je odmah u prvoj minuti povela golom Heistera. Hajduk je stvorio niz šansi ali spektakularni Majkić je odličnim obrana spašavao domaćina sve do 59. minute kada je Livaja zabio za konačnih 1:1

ISTRA 1961: Majkić - Keller, Marešić, Iovu - Koski, Blagojević, Petrusenko, Kadušić - Lisica, Lawal, Lekoueiry

HAJDUK: Lučić - Hrgović, Uremović, Prpić, Diallo - Krovinović, Rakitić - Pukštas, Trajkovski, Sahiti - Livaja

• +19
Istra 1961 - Hajduk (25.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Ogroman promašaj Hajduka! Pukštas mu je spustio loptu Kaliku koji je s svega par metara pucao preko gola!

• 90'

90'

Uremović je dobio žuti karton i propustiti će sljedeću utakmicu protiv Osijeka

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje sedam minuta sudačke nadoknade

• 85'

85'

Zadnja izmjena kod Istre, Maurić je ušao umjesto Ćalušića

• 84'

84'

Hajduk traži gol za pobjedu i pletu mrežu oko šesnaesterca Istre koja se organizirano brani