Istra je sjajno krenula u utakmicu i svoju dobru igru su kapitalizirali golom Čuića u 30. minuti. U drugom poluvremenu Slaven Belupo je bio opasnija momčad, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike i rezultat je ostao 1:0

SLAVEN BELUPO: Sušak - Lešković, Boras, Božić - Bosec, Caimacov, Crepulja, Lučić - Grgić, Butić, Dolček

ISTRA 1961: Majkić - Marešić, Ivanišević, Koski - Kadušić, Čuić, Blagojević, Ćalušić, Heister - Lisica, Vuk

• 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 84'

84'

Opet prijeti Slaven Belupo! Martinović je ispratio ubačaj i glavom je pucao malo pored gola

• 81'

81'

Heister je zaradio žuti karton

• 77'

77'

Umjesto Ćalušića je ušao Maurić

• 73'

73'

Uff, ovo je bilo blizu! Blagojević je potegnuo s distance i lopta je prohujala pored gola

• 69'

69'

Gagua je zaradio žuti karton

• 68'

68'

Ipak ništa od gola Slaven Belupa! Božić je zabio sjajan gol, ali nakon provjere VAR-a poništen je zbog zaleđa

• 61'

61'

Trostruka promjena kod Istre, ušli su Filet, Gagua i Petrusenko umjesto Lisice, Vuka i Čuića

• 56'

56'

Posljednja zamjena kod Slaven Belupa, Umjesto ozlijeđenog stopera Leškovića, ušao je napadač Nestorovski