Osijek je bolje krenuo u susret i poveo je prvijencem Jurišića u 32. minuti. Obje momčadi su imale svojih prilika, VAR je poništio dva gola Lokomotivi i gosti su uspjeli sačuvati praznu mrežu za minimalnu pobjedu

Treneri su odabral prvih 11 za ovu utakmicu:

LOKOMOTIVA: Šubarić - Karačić, Živković, Kolinger, Leovac - Fetai, Smakaj - Vranjković, Vrbančić, Goričan - Čop

OSIJEK: Malenica - Hasić, Jelenić, Tuia, Jurišić - Soldo, Dantas - Pušić, Mikolčić, Matković - Jakupović

• +47
Lokomotiva - Osijek (22.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Uff, dobra šansa za Lokomotivu! Vuković je ostao sam na drugoj stativi i pucao je preko gola

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 7 minuta sudačke nadoknade

• 85'

85'

Prijeti Lokomotiva! Goričan je potegnuo iz gužve u šesnaestercu, ali pucao je preko gola

• 81'

81'

Nova dobra šansa za Osijek! Jakupović je izašao sam pred golmana Lokosa, ali nije bio precizan i pucao je preko gola

• 77'

77'

Čabraja radi novu zamjenu Sušak je ušao umjesto Vranjkovića

• 73'

73'

Jelenić je dobio žuti karton

• 70'

70'

Još jedan gol je ponisten Lokomotivi! Nakon provjere VAR-a pogodak je poništen zbog zaleđa

• 69'

69'

VAR provjerava gol Mudražije i provjera već dosta dugo traje

• 66'

66'

GOOOOL!! Lokomotiva je izjednačila! Mudražija se najbolje snašao u gužvi i spretno je zabio za 1:1!