Glumica Mia Begović oduševila svojim stajlingom na sunčanoj zagrebačkoj špici
Sunčana špica izmamila je Miji Begović veliki osmijeh na lice. Glumica koja inače voli mamiti poglede svojim vedrim i hrabrim kombinacijama, ovoga puta odlučila je igrati na sigurnu kartu.
Zbog prekrasne crne bunde, skupljene kosea, crvenog ruža i chic sunčanih naočala Mia je uspjela zasjeniti i mlađe kolegice na špici.
Pažnju je plijenila i manekenka Antea Kodžoman koja je špicu posjetila u nešto ležernijem stilu, dok se Lea Mijatović iz grupe Teška industrija nije odrekla svog rokerskog stila.
Špicom je prošetao i glumac Ivo Gregurević, a osmijeh s lica nije skidao ni gradonačelnik Milan Bandić
Udruga 'Sunčana strana dlana' prikupljala je sredstva prodajom ulaznica za koncert, majica i papirnatog cvijeća. Ovu humanitarnu akciju podrzali su brojni političari, ali i poznati iz svijeta glume.