PoGLEDAJTE VIDEO

Ako vas netko pita zašto je Modrić magičan, pokažite mu ovu solo-akciju protiv Poljske

09.09.2024 u 16:11

Luka Modrić, koji je u 52. minuti udarcem iz slobodnjaka s ruba kaznenog prostora zabio odlučujući pogodak, bio je igrač utakmice

Hrvatska je u Osijeku odigrala jednu od svojih najboljih utakmica u prošlih par godina i pobijedila Poljsku s 1:0. Bili su to ujedno i prvi bodovi u Ligi nacija, nakon borbenog poraza od Portugala u Lisabonu (1:2).

Utakmicu je odlučio Luka Modrić, koji je u 52. minuti udarcem iz slobodnjaka s ruba kaznenog prostora zabio odlučujući pogodak. Bio je igrač utakmice, ne samo zbog pogotka; odradio je 3/4 driblinga, 5/5 dugih lopti 6/10 centaršuteva i 10/15 duela.

U prvoj minuti drugog poluvremena 39-godišnji kapetan odigrao je solo akciju koja najbolje pokazuje o kakvom je igraču riječ; primio je loptu duboko u hrvatskoj polovici, izašao u sprint pored dvojice poljskih braniča i na kraju odradio ključno dodavanje u kazneni prostor.