SAMO REMI MILANA

'Bomba' Livaje za pobjedu, veliki kiks Rome!

10.11.2013 u 17:30

Marko Livaja, 20-godišnji hrvatski nogometaš, bio je junak u nedjeljnoj pobjedi Atalante. Livaja je pogodak za 2-1 protiv Bologne zabio u 93. minuti...

Sva su tri pogotka ove utakmice 12. kola Serije A postignuta u završnom dijelu. Atalanta je povela u 74. minuti preko Davide Brivija, a izjednačio je samo tri minute poslije Rolando Bianchi. No, Atalanta je u samoj završnici imala svog novog aduta, Marka Livaju, koji je postigao svoj drugi prvenstveni gol u sezoni. Odigrao je cijelu utakmicu.

Nogometaši Rome su imali deset startnih pobjeda u sezoni, a onda su uslijedila dva remija. Onaj prošli kod Torina i ovaj današnji kojem su se sigurno rijetki nadali. Sassuola je uzeo bod na Olimpicu (1-1) pogotkom Domenica Berardija u 94. minuti. No, Roma nije niti zaslužila pobjedu, igrala je slabo i neuvjerljivo, a i došla je u vodstvo pogotkom gostiju, autogolom Longhija u 19. minuti. Tin Jedvaj je ostao na rimskoj klupi za pričuve.

Druga rimska momčad, Lazio, je došla do boda na gostovanju kod Parme (1-1). I tamo su pogoci padali u nastavku (Lucarelli za domaćina, a Keita za goste), dok su hrvatski nogometaši s obje strane sjedili na klupi (Ćorić kod Parme, a Elez kod Lazija).

Još je jednom razočarao Milan. Uzeo je samo bod kod Chieva (Manuel Pamić je odigrao svih 90 minuta) u Veroni, u utakmici bez pogodaka.

Kasnije tijekom dana još igraju Fiorentina i Sampdorija, te u derbiju Juventus i Napoli.