07.03.2014 u 10:56

• +2

MAXtv 1. HNL, 24. kolo, NK Osijek - NK Istra 1961

Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorović

U prvoj subotnjoj utakmici 24. kola MAXtv Prve lige Istra 1961 je slavila u Gradskom vrtu kod Osijeka s 1:0 te tako produbila agoniju slavonskog prvoligaša

Nije lako osječkim navijačima. Klub duguje velike iznose, prije par dana došlo je promjene na mjestu trenera i predsjednika kluba, a sada je upisan novi poraz u prvenstvu i to na domaćem terenu.

Istra 1961 se čvrsto postavila, domaćin je imao inicijativu, no ako je nešto i prošlo gostujuću obranu tada je tu bio Lovrić koji je zaustavio nekoliko opasnih udaraca osječkih nogometaša.

Kazna je stigla u 40. minuti. Radonjić je primio loptu u domaćem šesnaestercu i to sa suparničkim igračem na leđima. Okrenuo se i neobranjivo pogodio za pokazat će se konačnih 0:1.

U nastavku je Osijek očekivano nastavio s napadima i pritiskom, ali Puljani su probleme oko svojih vratiju sigurno rješavali te se kući zasluženo vraćaju s tri boda.

Osijek Istra 1961 0:1
Rijeka Split 17:00