serie A

Brozović nastavio s vrhunskim izdanjima, Tudorov Udinese opasno visi!

06.05.2018 u 14:26

Milanski Inter deklasirao je Tudorov Udinese usred Udina. Spallettijeva momčad slavila je 4:0, a hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović kod dva je gola bio asistent, dok je kod četvrtog započeo akciju iz koje je zabio Španjolac Valero

Veliku pobjedu, a koja ostavlja Inter u utrci za mjesto koje vodi u Ligu prvaka, ostvarili su 'crno-plavi' iz Milana.

Jedan od junaka Spallettijeve momčadi bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je bio asistent Ranocchiji za 1:0 te Icardiju za 3:0.

Brozović je sudjelovao i u akciji kod četvrtog gola, jer upravo je odbijena lopta koju je on uputio prema domaćem vrataru Bizzarriju stigla do strijelca Borje Valera.

Izvor: Društvene mreže / Autor: youtube

Ovom igrom Brozović je opravdao epitet igrača mjeseca u Serie A, a koju mu je za travanje dodijelio portal WhoScored.

Cijelu utakmicu za Inter odigrao je i Ivan Perišić. Andrija Balić igrao je od prve minute a Tudorov Udinese, dok je Stipe Perica priliku dobio tek u 79. minuti.

Nažalost, ni dolazak bivšeg hrvatskog reprezentativca na mklupu momčadi iz Udina nije donio posebnog pomaka jer Udinese već 12 utakmica ne zna za pobjedu. Istina, u prošlom kolu osvojen je tek bod, a Udinese će u preostala dva kola imati tešku borbu za ostanak među članovima Serie A.