MILIJUNI ČINE čuda

Česi odjednom prijete Europi: Sjajna pojačanja za Ligu prvaka!

27.06.2017 u 16:49

Nakon osvajanja češkog prvenstva Slavija iz Praga značajno se pojačala za Ligu prvaka. Potpisali su za nju Danny, Halil Altintop te Ruslan Rotan i bilo bi dobro da se ne nađe Rijeci na putu prema elitnom klupskom nogometnom natjecanju...

Slavija je osvojila svoju četvrtu titulu nacionalnog prvaka od osamostaljenja Češke i čini se da na tome ne namjerava stati.

Naime, klub je potvrdio kako su ugovor potpisala tri zvučna pojačanja. Slavija je angažirala Portugalca Dannyja koji je svojedobno za 30 milijuna eura došao u Zenit, a također su stigli i iskusni Turčin Halil Altintop te ukrajinski reprezentativac Ruslan Rotan.

Do uspona Slavije došlo je nakon što je klub 2015. godine kupila kineska grupacija China Energy, a dovođenje uglednih nogometaša dokaz je da žele ostaviti trag u Ligi prvaka.

Vijest o zvučnim pojačanjima češkog kluba odjeknula je svjetskim sportskim medijima...