Hrvatska i Brazil u Liverpoolu su odigrali prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za SP u Rusiji. Na Anfieldu su Brazilci bili uspješniji, pobijedili su 2:0 golovima povratnika Neymara, a na samom kraju utakmice za konačnih 2:0 zabio je Firmino. No, straha nema, u prvih 45 minuta Hrvatska je igrala sjajno, prvih 11 Zlatka Dalića izgledaju izvrsno, u Rusiji se imamo čemu nadati

HRVATSKA: Subašić - Vida, Lovren, Ćorluka, Vrsaljko - Badelj, Rakitić, Modrić - Rebić, Kramarić, Perišić

BRAZIL: Alisson - Danilo, Thiago Silva, Miranda, Marcelo - Paulinho, Casemiro, Fernandinho - Willian, Jesus, Coutinho

• +20
Prijateljska utakmica, Brazil - Hrvatska Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 94'

94'

Kraj utakmice! Brazil je golovima Neymara i Firmina na Anfieldu svladao Hrvatsku 2:0. No, u prvih 45 minuta izabranici Zlatka Dalića izgledali su sjajno, ako je suditi po tome kako je igrala naša najbolja postava, straha ne bi smjelo biti
  • 93'

93'

GOOOL!!! Zabili su nam Brazilci i drugi gol! Na samom kraju utakmice Subašića je matirao Firmino
  • 90'

90'

Igrat će se tri minute sudačkog dodatka
  • 88'

88'

Opasan prodor Firmina, probio je desni bok, sjajno pucao... Subašić je bio na toj lopti, no nije morao intervenirati jer je išla pored gola
  • 88'

88'

Još jedna zamjena, Vrsaljko izlazi iz igre, a umjesto njega ulazi Tin Jedvaj
  • 86'

86'

Neymar je izveo slobodnjak s nekih 25 metara, dobro je pucao, neugodan je to bio udarac, ali odlazi pored Subašićeva gola
  • 85'

85'

Ubacio je Brozović iz slobodnog udarca s desne strane. U skoku je najviši bio Ćaleta Car, ali nije to bio dobar udarac glavom, Alisson lako brani
  • 83'

83'

Ivan Rakitić izlazi iz igre, na terenu je Filip Bradarić. Kapetansku je traku preuzeo Domagoj Vida
  • 78'

78'

Brazil je u samoj završnici puno opasniji, naša obrana ima dosta problema... Sada je i Rakitić dobio žuti karton zbog grubog starta
  • 74'

74'

Neymar je željan igre, ima ga po cijelom terenu, traži loptu, sudjeluje u svakoj brazilskoj akciji... Treba ga nekako zaustaviti ili ćemo biti u velikim problemima do kraja utakmice