U prvoj utakmici nakon osvojenog srebra na SP-u u Rusiji Hrvatska je na Estadio Agarveu ovog četvrtka protiv Portugala remizirala rezultatom 1:1 i tako po prvi put izbjegla poraz protiv ovog opasnog protivnika...

Sastav Portugala: Rui Patricio, Cancelo, Pepe, Dias, Rui, W. Carvalho, Ruben Neves, Pizzi, Bruma, Andre Silva, Bernardo Silva

Sastav Hrvatske: Kalinić - Vrsaljko, Vida, Mitrović, Barišić - Badelj, Kovačić - Pjaca, Modrić, Perišić - Livaja

Prijateljska utakmica:

Portugal - Hrvatska 1:1 (Pepe 32 / Perišić 18)

• 90'

90'

Kraj utakmice, remi Portugala i Hrvatske
  • 90'

90'

Pet minuta sudačke nadoknade
  • 84'

84'

Još jedan loš udarac Andrea Silve u izglednoj situaciji
  • 78'

78'

Stativa za Portugal! Rui se ubacio u napad, ubacio oštru loptu koja se od Milićeve noge odbila u okvir gola
  • 63'

63'

Izlazi i Perišić, ulazi Duje Čop
  • 60'

60'

Ruben Neves pokušao je Kalinića iznenaditi iz daljine, ali nije pogodio okvir gola
  • 56'

56'

Izašao je i Marko Livaja, ušao Ivan Santini
  • 55'

55'

Luka Modrić izlazi uz ovacije cijelog stadiona, ušao je Mario Pašalić
  • 47'

47'

Zaprijetio je Perišić glavom nakon kornera, ali Rui Patricio uspio je nekako zaustaviti tu loptu
  • 45'

45'

Poluvrijeme na Estadio Algarve, Hrvatska je povela, Portugal pokazao da ga neće biti lako slomiti