SUPERSPORT HNL

[VIDEO/FOTO] Gorica doživjela težak udarac u borbi za ostanak! Šibenik osvojio velika tri boda, pogledajte golove za bitnu pobjedu gostiju

GORICA
0:3
ŠIBENIK
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 05.02.2023 17:00
  • Objavljeno 05.02.2023 u 13:57
Gledali smo odlično prvo poluvrijeme u Gorici. Šibenik je hrabro krenuo od prve minute i dobru igru su okrunili golom Čopa u 44. minuti. U nastavku domaćin se probao vratiti u utakmicu ali nisu realizirali svoje prilike i gosti su to kaznili u 64. minuti golom Dolčeka i drugim golom Čopa iz penala u sudačkoj nadoknadi. Težak udarac za Goricu i trenutno su veliki favoriti za ispadanje iz SuperSport HNL-a

GORICA: Banić, Bralić, Fućak, Krizmanić, Matavž, Mrzljak, Pršir, Raspopović, Steenvoorden, Suk, Tomečak

ŠIBENIK: Rogić, Arai, Čanađija, Čop, Dolček, Hiroš, Kvržić, Lucumi, M. Matić, Mesa, Perić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
Gorica - Šibenik (20. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOL!! Čop je siguran i zabio je za 3:0
  • 90'

90'

Penal za Šibenik!
  • 90'

90'

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade
  • 83'

83'

Nema previše akcije, Šibenik čuva prednost i mirno privodu utakmicu kraju
  • 75'

75'

Dolček je pucao s nekih dvadesetak metara, ali to je bio lagan posao za Banića
  • 70'

70'

Dvostruka promjena kod Šibenika umjesto Čanađije i Hiroša ušli su Radonjić i Đira
  • 64'

64'

GOOOOL!! Šibenik je povećao vodstvo u nastavku! Dolček se prekrasno oslobio za udarac i majstorski zabio za 2:0
  • 58'

58'

Gorica sve opasnija u drugom poluvremenu! Mrzljak je pucao iz obećavajuće situacije, ali Rogić je siguran