Rijeka je furiozno krenula u utakmicu i to su okrunili sjajnim golovima Rukavine (18'), Pašalića (24') i Ivanovića (27'). U nastavku su nastavili u sličnom ritmu i Ivanović je zabio svoj drugi pogodak u 66. minuti za konačnih 4:0

RIJEKA: Zlomislić, Bogojević, Majstorović, Radeljić, Devetak, Petrovič, Pašalić, Fruk, Janković, Rukavina, Ivanović

ISTRA 1961: Majkić, Marešić, Iovu, Koski, Keller, Petrusenko, Ćalušić, Kadušić, Lekoueiry, Gagua, Lawal

• +34
Rijeka - Istra 1961 (18.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 85'

85'

Istra je skoro zabila počasni gol! Čuić je pokuašo lobati golmana, ali nije bio precizan

• 74'

74'

Ivanović je izašao uz ovacije Rujevice, zamijenio ga je Andrić

• 67'

67'

GOOOOOOL!! Novi pogodak za Rijeku! Nakon dobre akcije Ivanović je sigurno pospremio loptu u mrežu za 4:0!

• 65'

65'

Smirio se ritam igre u drugom poluvremenu, Rijeka mirno čuva veliku prednost protiv Istre