MAXtv PRVA LIGA

Dinamo i Osijek remizirali bez golova na Maksimiru

10.03.2013 u 19:57

Nogometaši Dinama i Osijeka odigrali su 0:0 u posljednjoj utakmici 23. kola MAXtv Prve lige.

MAXtv Prva liga, 23. kolo:

Dinamo - Osijek 0:0

Tijek utakmice:

Kraj - Dinamo nije uspio pobijediti Osijek ni u trećem pokušaju ove sezone
85' - Jedvaj je pogodio vratnicu nakon kornera! Najbliže što je došao Dinamo pogotku
78' - Tomečak je ušao umjesto ozlijeđenog Krstanovića, odmah se našao u šansi, ali nije uspio iz blizine iskosa pogoditi u bliži Mikulićev kut
70' - Kvržić je pokušao sam promiješati kompletnu obranu Dinama, ali nakon početnih uspjeha, ubrzo je zaustavljen
68' - izašao je Halilović, ušao Brozović
61' - Sammir proigrao Pivarića u prazan prostor, sudac sudi zaleđe
55' - odličan udarac mladog Halilovića, Mikulić vani ispod grede
47' - Blatnjak je otvorio drugo poluvrijeme udarcem po golu, no neprecizno
Poluvrijeme - Dinamo ne uspijeva slomiti Osijek ni u trećem međusobnom ogledu ove sezone...ostaje još 45 minuta da se to promijeni
40' - udarac Ademija s ruba kaznenog prostora nakon kornera, ali pokraj Mikulićeve vratnice
30' - pritisak Dinama malo je splasnuo i Osijek ima sve više loptu u nogama
21' - odlična akcija Osijeka, Jakovljević je ostao sam na desnoj strani, ali slabo je ubacio u sredinu
16' - Beqiraj sam pred golom, Mikulić brani!
15' - Pongračić je uputio udarac prema golu Kelave, ali preslabo
11' - prva velika prilika za domaće, Krstanović je pucao glavom nakon asistencije Vrsaljka, no Mikulić se odlično baca i brani
5' - Krstanović je uputio prvi udarac prema golu, ali neprecizno
1' - utakmica je počela, Dinamo kreće ofenzivno prema golu gostiju

Sastav Dinama: Kelava - Vrsaljko, Jedvaj, Šimunić, Ibanez - Halilović, Sammir, J.Leko, Ademi, Beqiraj - Krstanović

Sastav Osijeka: Mikulić - Ibriks, Smoje, M.Leko, Lešković, Kvržić, Kurtović, Pušić, Pongračić - Blatnjak, Jakovljević