Dinamo je na Maksimiru golovima Hajrovića, Soudanija i Ćorića slavio u polufinalu Kupa protiv Rijeke 3:0. Gosti su od 47. minute igrali s desetoricom jer im je isključen kapetan Bradarić. Dinamo u finalu Kupa igra protiv Hajduka, a utakmica je na rasporedu 23. svibnja u Vinkovcima

DINAMO: Zagorac - Stojanović, Rrahmani, Perić, Sosa - Doumbia, Ademi - Soudani, Hajrović, Olmo - Gavranović

RIJEKA: Sluga - Žuta, Župarić, Punčec, Leovac - Bradarić, Grahovac - Acosty - Pavičić, Heber - Puljić

• +10
Dinamo-Rijeka, polufinale Kupa, 4.4.2018. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 93'

93'

Završeno je polufinale Kupa! Dinamo je na Maksimiru pobijedio Rijeku 3:0 te će u finalu, koji se igra 23. svibnja, igrati portiv Hajduka
  • 90'

90'

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade
  • 82'

82'

GOOOOOOOOOL! Za 3:0 zabija Ante Ćorić!
  • 80'

80'

GOOOOOOOOL! Soudani zabija za 2:0 vodstvo Dinama! Sjajno ga je proigrao Ćorić, izvrsnim dodavanjem izbacio je cijelu obranu Rijeke, a Soudani je samo laganim 'potkopavanjem' lopte prebacio istrčalog Simona Slugu
  • 78'

78'

Acosty kod Rijeke izlazi iz igre, a Kek 'u vatru' ubacuje Valerija Božinova
  • 76'

76'

Zamjena u Dinamu, u igri je Fiolić, a izašao je Dani Olmo
  • 72'

72'

Promjena u Rijeci, Heber izlazi, a umjesto njega je u igri Kvržić
  • 71'

71'

Dvojbena situacija! Stojanović je očigledno prekršajem zaustavio Acostyja, no sudac Zebec daje žuti karton napadaču Rijeke zbog simuliranja! Pitanje je samo gdje je prekršaj napravljen, u šesnaestercu Dinama ili izvan njega... Rijeka je u ovoj prilici vrlo vjerojatno zakinuta za jedanaesterac...
  • 68'

68'

Alex Gorgon je ušao u igru za Rijeku, izašao je Puljić
  • 67'

67'

Imala je Rijeka sjajnu priliku, ali Heber, Puljić i Acosty su se 'prekombinirali', izgubili su loptu i propustili priliku za izjednačenje