SUDAR U GRADSKOM VRTU

Dinamo ima 2:0; vratar Osijeka primio komičan gol kakav se rijetko viđa

27.11.2016 u 14:55

U najzanimljivijoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige u Gradskom vrtu Osijek dočekuje Dinamo (15 sati, Arenasport 3 na MAXtv), a tekstualni prijenos pratite na tportalu

Osijek - Dinamo 0:2

90' - kraj, zaslužena pobjeda Dinama
89' - Soudanijev udarac, nova sjajna obrana Mikulića
83' - Osijek se izgleda predao, Dinamo rutinski održava prednost
77' - potpuni raspad Osijeka, Boban je krvnički ušao u nogu Šituma i zasluženo dobio crveni karton
71' - nakon prekida Livaković je izletio u prazno, Perošević glavom pored gola
70' - Matas je fenomenalno puao,  Livaković obranio
63' - Henriquez je opalio, ali neprecizno na tribine
56' - Pivarić sa 16 metara, Mikulić je to sjajnom reakcijom izvadio ispod grede
47' - 0:2 - GOOOL - kakav početak drugog dijela, Soudani je izmakao pozornosti domaćina, izbjegao zaleđe i poentirao

45' - 0:1 - GOOOL - Ćorić je slabo pucao s 25 metara s desna iskosa, no i to ej bilo dovoljno za pogodak, jer je osječki vratar Mikulić komično reagirao i lopta mu je prošla kroz noge

43' - Jonas je potegao iz daljine, ali je Mikulić na pravom mjestu
40' - novi prekid nakon sudara Livakovića i Peroševića, bit će sve u redu
31' - igra se otvoreno i čvrsto, ali nema zicera
22' - prekid jer je Jonas laktom nokautirao suigrača Kneževića koji je morao napustiti igru, a ušao je Henriquez
19' - navijači Osijeka s tribina uvredama časte HNS
18' - Fernandes s deset metara, ali Mikulić je obranio
14' - Dinamov Knežević opalio je jako preko grede
9' - Soudani je pokuša asistirati Pivariću koji je bio u mat situaciji, ali je to spriječio golman Osijeka
5' - bomba Lukića s 25 metara, preko grede Dinamovog gola
1' - počela je utakmica, na tribinama je i hrvatski izbornik Ante Čačić, derbi je privukao oko 2500 gledatelja u Gradskom vrtu

-----------------------------------------------------------------

Gdje gledati derbi?

Sve utakmice MAXtv Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Korisnici usluge MaxTV To Go (usluga web & mobile) također mogu utakmice gledati na svom mobilnom uređaju ako se u trenutku dok traje utakmica nalaze na putu. Više informacija potražite OVDJE.

Podsjećamo, u osmom kolu MAXtv Prve lige Osijek je nakon 16 godina slavio na Maksimiru 1:0,a  treća momčad prvenstva hrabro je najavila novo rušenje aktualnog hrvatskog prvaka koji je trenutačno na drugoj poziciji.

'Svaka čast Dinamu, ali mi znamo koliko vrijedimo i unaprijed imamo pravo isticati svoj optimizam. U dobrom smo stanju i formi, a Dinamo to nije. Iako, znamo mi jako dobro da je Dinamo uvijek Dinamo, ali objektivno kod njega se nešto događa i nije na onoj razini na kojoj je bio ranijih sezona. Osim toga, ohrabreni smo našim posljednjim susretom jer ako smo ga porazili u Maksimiru, zašto to ne bismo mogli učiniti i u Gradskom vrtu', rekao je napadač domaćih Antonio Perošević.

'Ovo nam je najvažnija utakmica, a tek nakon nje ćemo razmišljati o sljedećem suparniku, Interu i Rijeci. Imamo 22-23 igrača, svi dobivaju priliku i svi mogu igrati, dakle, nema razloga da ikoga štedimo. Mi moramo pobijediti, to nam je jedini cilj', najavio je trener Dinama Ivajlo Petev.