Većinu prvog poluvremena je bila tvrda utakmica bez previše uzbuđenja, ali Modri su uspjeli povesti preko Perkovića u 36. minuti. U nastavku Istra se malo probudila, ali nisu uspjeli zabiti pogodak. Modri su bili sterilni i bez ideje, ali su upisali tri boda

ISTRA 1961: Majkić - Valinčić, Marešić, Majstorović, Devetak - Petrusenko, Mlinar, Maurić - Kadušić, Vuk, Filet

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Živković, Theophile, Perković - Sučić, Ademi - Kaneko, Bulat, Hoxha - Petković

20. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Dinamo 0:1 (Perković, 36') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
NK Istra 1961 - NK Dinamo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade
  • 79'

79'

Dinamo je opet sterilan u nastavku, ali čuvaju svoje vodstvo i privode utakmicu kraju