fiolić junak 'modrih'

Dinamo pokazao pravo lice, Slaven bez ikakvih izgleda na Maksimiru!

20.08.2017 u 22:52

U 6. kolu HT Prve lige nogometaši Dinama na Maksimiru su pobijedili Slaven Belupo rezultatom 2:0, a golove su postigli igrači iz drugog plana, Ivan Fiolić i Amir Rrahmani...

Nakon razočaravajuće prve utakmice 4. pretkola Europske lige protiv Skenderbeua, Dinamo se ove nedjelje vratio pobjedničkim navikama i pokazao svoje pravo lice, ono koje smo vidjeli u derbijima protiv Hajduka i Rijeke.

• +3
HT Prva liga, 6. kolo: Dinamo - Slaven Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

Slaven Belupo opasan je protivnik, no protiv najjačih naših klubova dosad nije imao uspjeha ove sezone, a isto se ponovilo i na Maksimiru. Gosti su se dobro držali sve do 20. minute, a tada je Ivan Fiolić zabio lukavim udarcem koji je iznenadio Markovića i završio u mreži.

Dinamo - Slaven 1:0 (Fiolić 20) Autor: YouTube

Cvitanović je u ovom susretu koristio mnoge igrače koji inače sjede na klupi, a jedan od njih također je došao na svoje. U 66. minuti Fiolić se pretvorio u asistenta, a pogodak je zabio glavom branič Amir Rrahmani.

Dinamo - Slaven 2:0 (Rrahmani 66) Autor: YouTube

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao, što znači da je Dinamo zadržao tri boda više od Hajduka i četiri od Rijeke te se može posvetiti utakmici u Albaniji protiv Skenderbeua koja je na rasporedu sljedećeg četvrtka...

Dinamo - Slaven, izjave trenera Autor: YouTube