Dinamo je prvi poveo preko Petkovića u 32. minuti, ali Slaven Belupo je došao do zasluženog izjednačenja u 45. minuti golom Crepulje. U nastavku Farmaceuti su preko Libera (67'), Dolčeka (74') i Nestorovskog (77') došli do nevjerojatne 4:1 pobjede

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Kovačić, Lučić - Agbekpornu, Crepulja - Grgić, Caimacov, Dolček - Nestorovski

DINAMO: Nevistić - Pierre-Gabriel, Bernauer, Mmaee,Ogiwara - Mišić - Cordoba, Baturina, Stojković, Pjaca - Petković

• +32
Slaven Belupo - Dinamo (21.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ranko Suvar
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

• 82'

82'

Nova sjajna šansa za Slaven! Grgić je pucao iskosa, ali vratnica je spasila Dinamo od čak petog gola!

• 77'

77'

GOOOOOOL!! Nastavlja se šou Slaven Belupa! Nestorovski je nakon dobre akcije hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za nevjerojatnih 4:1

• 74'

74'

GOOOOOL!! Slaven Belupo je povećao prednost protiv Dinama! Prvo je pucao Agbekpornu, ali obrana je to blokirala, Dolček je naletio na odbijanac i zakucao je loptu u mrežu za 3:1

• 72'

72'

Petković je bio najviši u skoku nakon kornera, ali Sušak je siguran!

• 68'

68'

GOOOOOL!! Slaven Belupo je preokrenuo utakmicu! Liber je s ruba šesanesterca pucao na prazan gol i pogodio je za 2:1! Dinamo je u velikim problemima

• 66'

66'

Nakon dugo vremena prijeti Dinamo! Ristovski je dočekao ubačaj i pucao glavom, ali prečka je spasila Slaven Belupo

• 60'

60'

Nova šansa za Slaven! Crepulja je silovito pucao, ali Nevistić je još jednom siguran! Dinamo za sada opasno živi