MAXtv PRVA LIGA

Dinamo utrpao četiri komada Istri i konačno stigao do pobjede

30.11.2014 u 14:55

U nedjeljnoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige nogometaši Dinama pobijedili su Istru u Puli rezultatom 4:0, a junak susreta bio je strijelac i asistent Marko Pjaca, dok se u momčad pogotkom vratio i Junior Fernandes

Sastav Istre: Dreven - Horvat, Obšivač, Graf, Heister - Woon, Blagojević, Jordan, Gregov, Jo - Špehar

Sastav Dinama: Eduardo - Pinto, Sigali, Taravel, Pivarić - Ademi, Brozović, Machado - Soudani, Pjaca, Henriquez

MAXtv Prva liga, 17. kolo

Istra – Dinamo 0:4 (Pjaca 2, Soudani 51, Fernandes 70, Andrijašević 90+1)

Tijek utakmice:

Kraj - uvjerljiva pobjeda Dinama koji je nakon mjesec dana konačno pobijedio i grabi prema tituli jesenskog prvaka

90+1 - goool za Dinamo! Zabio je Andrijašević nakon što je odbijena lopta preskočila Drevema!
79' - prvi udarac u okvir gola Dinama, Eduardo brani s lakoćom
73' - jako blizu je bio i četvrti gol, odbila se lopta od Čopa, no Dreven ju nekako skida s crte
70' - gool za Dinamo! Junior Fernandes je ušao u igru nakon duge ozljede i odmah zabio! Pinto je ubacio, Čileanac primio na prsa i sigurno pogodio

62' - nova velika prilika za goste, Henriquez je proigrao Soudanija na pet metara, ali ovaj vrlo slabo puca
51' - goool za Dinamo! Pjaca je sjajno promiješao obranu Istre, dodao Soudaniju koji je sigurno zabio u suprotni kut!

46' - odmah odlična prilika Henriqueza, ali njegov udarac glavom iz blizine ide preko gola..čini se da je bilo i zaleđe
Poluvrijeme - Dinamo vodi uz dominaciju, ali Istra je u zadnji par minuta poluvremena pokazala da ipak nije još sve riješeno
44' - jedna akcija Istre koja je obećavala, ali ubacivanje Jordana završilo je u rukama Eduarda
29' - nova velika šansa Dinama! Soudani je izbio sam iskosa, ali njegov udarac prolazi pokraj bliže stative
22' - s Pamićem nema šale...već vadi Heistera i uvodi Tomića
17' - Pjaca je pogodio gredu! Sjajno je pucao s lijeve strane u suprotni kut, ali falilo je nekoliko centimetara za drugi gol Dinama
14' - Brozović se izborio za poziciju, pucao u suprotni kut, no blok u zadnji čas spašava gol domaćih
6' - Machado iskušava udarac iskosa, ali bezopasno

2' - goool za Dinamo! Soudani je ubacio, Pjaca utrčao i lako zabio za vodstvo 'modrih'!
1' - dvoboj je počeo

Kako i gdje gledati MAXtv Prvu ligu?

Sve utakmice MAXtv Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport), a prijenosi će biti dostupni i putem PPV i MAXtv To Go usluge te na pay per view online servisu match.tportal.hr.
Članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala. Više informacija potražite OVDJE.

Dinamo je u velikoj krizi. Nakon provlačenja protiv Opatije u Kupu uslijedila su dva europska poraza i dva domaća remija. Zoran Mamić pokušava sve što je u njegovoj moći da probudi ekipu, a dvoboj u Istri pokazat će može li uopće voditi klub na pravi način i treba li mu brat potražiti iskusniju zamjenu.

S druge strane, Istra Igora Pamića ove je godine neuvjerljiva na nezadovoljstvo samog trenera. Bod kod Osijeka najavio je ipak bolje dane prošli vikend,a veliki skalp protiv Dinama sigurno bi zadovoljio domaće navijače u Puli, a neuspjesi u neki prethodnim utakmicama brzo bi se zaboravili…

Za sve koji u novoj sezoni žele uživati u još više sportskih sadržaja, tu su MAXtv Sportski paket i Sportski plus paket.