liga nacija

Pogledajte majstoriju Sučića pa gol Baturine

15.10.2024 u 21:32

Hrvatska u Varšavi protiv Poljske igra ključnu utakmicu za prolazak grupne faze Lige nacija.

Hrvatska ima tri boda više od Poljske pa bi i neriješen rezultat bio ogroman korak za Dalićeve izabranike prema prolasku u četvrtfinale. Do kraja natjecanja Hrvatska ima domaću utakmicu s Portugalom i gostovanje Škotskoj.

Hrvatska je jako loše ušla u susret i Zielinski je u 5. minuti kaznio Dalićevu momčad. Hrvatske u prvih 15 minuta nije bilo nigdje, a onda u samo pet minuta nevjerojatni preokret. Najprije je Borna Sosa fantastičnim volejem zakucao za 1:1, da bi onda na scenu stupili mladi dragulji Dinama Petar Sučić i Martin Baturina. Sučić se u 24. minuti krasno probio u 16 metar i divnim udarcem pogodio suprotan kut, da bi samo dvije minute kasnije Baturina malonogometnim udarcem postigao i treći gol. Video gola Sučića pogledajte na OVOM linku. Video gola baturine pogledajte na OVOM linku.