POGLEDAJTE SAŽETKE

Eurogol Sušića, Mioč utišao Poljud, Zagreb ka ponoru...

01.03.2016 u 23:18

Tijekom utorka su odigrana dva dvoboja 25. kola MAXtv Prve lige u kojima je viđeno sedam pogodaka. Posljednjeg će dugo pamtiti i u osijeku i u Splitu gdje je izazvao novi val nogometnih frustracija. Pogledajte oba sažetka...

Dan je počeo sigurnom pobjedom Slaven Belupa nad Zagrebom. Pjesnici su i u Koprivnici nastavili 'slobodan pad', ovo im je bila deveta prvenstvena utakmica bez pobjede. Nakon 15 minuta bilo je 2:0, nakon pola sata moglo je već četiri... Završilo je s 'pristojnih' 3:0 uz solidnu ocjenu gostujućem vrataru.

Uslijedio je daleko uzbudljiviji dvoboj u Splitu. Hajduk je dočekao Osijeka koji je brzo poveo, no podjednako brzo i izgubio vodstvo. hajduk je preokrenuo na 2:1 i unatoč očajnoj igri u nastavku činilo se da će se ovaj dvoboj pamtiti po golčini Sušića koji je vratio bijele u igru. NO, Osijek je stisnuo na kraju i u zadnjoj, petoj minuti nadoknade izjednačio i izazvao kanonadu zvižduka s Poljuda. Jako vrijedan bod u borbi za ostanak Zekićevih pulenova, briga više za njegovog kolegu Burića.

Slaven Belupo Zagreb 3:0
Hajduk Osijek 2:2