HIT NA OTOKU

Genijalnim potezom izludio suparnike, a loptu nije ni taknuo!

17.10.2016 u 18:54

U nedjelju se u engleskoj drugoj ligi, odnosno Championshipu igralo 12. prvenstveno kolo, a jedan od hita dosadašnjeg dijela sezone, Huddersfield Town, bio je domaćin Sheffield Wednesdayu

Gosti su slavili 1:0, a jedini gol zabio je Talijan Forestieri u 68. minuti dvoboja iz jedanaesterca.

Međutim, najzanimljiviji detalj dogodio se u 84. minuti, kada je umjesto Löwea, jednog od četiri Nijemca u ovoj ekipi a koju vodi i njemački trener, u igru ušao tko drugi nego Nijemac Hefele.

On je nosio papirić s trenerskim uputama, ali kada je 'dokument' stigao do Kachunge, prikrao se Škot Wallace i ukrao mu ga - s namjerom da zbuni suparnika. U stilu 'vidjet ću kako ćete igrati'.

No vratio je odmah Wallace papirić i izazvao lavinu smjeha te postao hit na internetu.