Gidsel otkrio: U finalu sam bio frustriran više nego inače, psihički sam slomljen

najbolji igrač svijeta

Gidsel otkrio: U finalu sam bio frustriran više nego inače, psihički sam slomljen

  • S.Č.
  • Zadnja izmjena 03.02.2025 13:01
  • Objavljeno 03.02.2025 u 13:01
Bionic
Reading

Hrvatska u finalu protiv Danske nije imala baš nikakve šanse. Danska je pobjedom 32:26 osvojila četvrto SP zaredom, a to dosad nije napravio nitko.

Mathias Gidsel je s deset golova predvodio svoju ekipu, a sjajni Danac napravio je nestvaran pothvat. Obranio je naslov najboljeg strijelca i MVP-a SP-a. Ipak, u izjavi za danske medije kaže da je u finalu protiv Hrvatske bio frustriran više nego inače.

'Psihički sam gotov. Bili smo maksimalno ujedinjeni u ovoj avanturi koja je potrajala sve do veljače. zapravo, nije ovo bilo najlakše finale. Bio sam frustriran više nego inače, ali sam i bio pod velikim pritiskom. Sad je nastupilo ogromno olakšanje', rekao je Gidsel pa je nastavio:

'Jako sam ponosan što smo igrali u finalu. Predivno je biti dio ovakve ekipe. U naslove kad pišete o nama stavite riječ 'povijesni', jer mi doista takvi. Mislim da nikad neću sudjelovati u nečem tako posebnim kao što je ova momčad. Nakon utakmice sve je nekako nestalo iz moga tijela. Sav pritisak u meni. Svi ti novinari koji su dolazili svaki dan i tražili naslove. Sada će sve to nestati, a mi moramo biti je*eno ponosni.'

Sažeci Hrvatske nogometne lige

Pratite nas na društvenim mrežama

Najbitnije od bitnog

Newsletter tportala donosi tjedni pregled najbitnijih vijesti

tportal