Hajduk je jučer uz lošu igru stigao do pobjede 1:0 nad Varaždinom u 21. kolu SuperSport HNL. Istovremeno je igrač kojeg su pustili imao sjajan debi u novom klubu.
Nogometaši Željezničara plasirali su se u četvrtfinale Kupa BiH uvjerljivom pobjedom 6:0 protiv Vareša, a junak utakmice bio je donedavni član Hajduka, Madžid Šošić, koji je u svom službenom debiju za sarajevski klub postigao tri gola.
Željezničar je već do poluvremena imao 5:0, a osim Šošića, strijelci su bili Matej Cvetanoski i Sulejman Krpić. Konačan rezultat postavio je Šošić u 78. minuti.
Šošić je Hajduk napustio besplatno, a potpisao je ugovor s Željezničarom do 2027. godine, uz pravo na postotak od budućeg transfera. Nakon kaljenja u Radomlju, gdje je bio ključni igrač, vratio se u Željezničar, odakle je prije tri godine prešao u Hajduk.