ht prva liga

Hajduk i dalje bez pobjede, Lokomotiva na Poljudu osvojila vrijedan bod

05.08.2018 u 23:15

U posljednjoj utakmici 2. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka i Lokomotive odigrali bez pobjednika 1:1

U utakmici odigranoj po velikoj sparini i vrlo lošem travnjaku Hajduk i Lokomotiva podijelili su bodove.

'Bili' su bolje otvorili susret i već nakon tri minute igre imali 'mrtvu' priliku. Toma Bašić je ubacio s iz slobodnjaka s lijeve strane, a njegov centaršut je na drugoj stativi dočekao Da Silva Jairo. No, Brazilac je loše pucao i lopta odlazi pored gola. Imala je i Lokomotiva svojih prilka, karačić je u 14. minuti pucao s vrha šesnaesterca, ali ni njegov udarac nije bio precizan.

Hajduk je poveo u 44. minuti snažnim i preciznim udarcem Stanka Jurića s više od 25 metara.

Izvor: Društvene mreže / Autor: youtube

Lokomotiva izjednačila u 47. minuti golom veterana Ivana Krstanovića koji je u igru ušao samo dvije minute ranije!

Utakmica se u posljednjih pola sata 'otvorila', bilo je tu nekoliko sjajnih prilika na obje strane, ali golova više bilo - nije.