HAJDUK - LOKOMOTIVA 2:2

Hajduk imao veliku prednost, ali je i prokockao!

21.04.2014 u 20:15

Početkom drugog poluvremena Hajduk je vodio 2:0, no do kraja su Lokosi ipak došli do 2:2. Domaći su posljednjih pola sata igrali s igračem manje, ali svejedno su pokušali doći do pobjede. Na kraju po bod svakom

Hajduk - Lokomotiva 2:2 (Sušić 31', Maglica 52'; Budimir 56', Musa 66')

90'+2- utakmica je gotova! Sjajan dvoboj na Poljudu - PRAVA NOGOMETNA POSLASTICA I REKLAMA ZA LIGU!
90'+2- sjajna prilika za Mišića iz kontre Lokosa, ali puca ravno u golmana
89'- ponovo prolazi Musa po lijevoj strani, mogao je i pucati, ali njegovo dodavanje nije pronašlo nikog od suigrača
83'- igra se potpuno otvorenog garda... svaka akcija gotovo da je prilika za gol!
81'- slobodan udarac za Hajduk s 20-tak metara... Bradarić pogađa prvog čovjeka u zidu
76'- prvo lijep dribling Trebotića, a onda ga u posljednji trenutak zaustavlja Maloča
72'- ubačaj Gorupca pronalazi Budimira koji glavom promašuje iz neposredne blizine
66'- GOLLLLLLLLLL! Musa šalje loptu kroz noge Kalinića i rezultat je izjednačen
64'- Bradarić je iz slobodnog udarca pokušao iznenaditi Zeleniku, ovome je lopta ispala iz ruku, no Sušić je nije uspio ugurati u mrežu iz velike blizine
63'- s lijeve strane iskosa puca Pjaca, ali pogađa malu mrežicu
60'- drugi žuti karton za Andrijaševića, mora napustiti teren
56'- GOLLLLLLLLLL! Tek što je ušao u igri, nakon gužve u 16-ercu pogodio je Budimir

52'- GOLLLLLLLL! Na asistenciju Sušića pogodio je Maglica. Fini udarac 'iz prve'
46'- počelo je drugo poluvrijeme...

45'- završilo je prvo poluvrijeme. Hajduk je većinom bolji, ali Lokomotiva je krajem prvoga dijela lako mogla do izjednačenja

45'- matna situacija za Lokomotivu! Sa svega jednog metra na loptu ne stiže Pjaca, pa umjesto lopte on završava u mreži
42'- Maglica u prodoru s lijeve izlazi oči u oči sa Zelenikom, ali vratar Lokosa brani
37'- dobru loptu za Kouassija dao je Sušić, ali golman Zelenika brzo izlazi s crte i hvata loptu

31'- GOLLLLLLLLLLLL! Prvo je fino prošao po desnoj strani, a onda i poentirao Tino Sven Sušić
26'- Ćalušić je loše izbio loptu i zamalo zabio autogol, Prenga je izbio s 2-3 metra od gol-linije.
22'- Vršajević je gledao Peleovu fintu protiv Urugvaja 1970. koju je probao ponoviti. Nemoguća misija...
21'- Maglica glavom pokušava dati loptu za Kouassija, koji je bio na kakvih 5 metara, ali u posljednji trenutak spašava Prenga
19'- odlična reakcija Maloče ispred Begonje kojom je spriječio kontranapad Lokomotive
10'- osim prilike Milića, nije bilo drugih izrazitih opasnosti niti po jedna vrata

4'- Milić tuče s ruba 16-erca, lopta prolazi malo iznad grede Lokomotivina gola
0'-utakmica je počela...

HAJDUK: Kalinić, Milić, Milović, Vršajević, Maloča, Pašalić, Bradarić, Sušić, Andrijašević, Kouassi, Maglica.
LOKOMOTIVA: Zelenika, Musa, Ćalušić, Šovšić, Begonja, Pjaca, Chago, Šitum, Prenga, Gorupec, Trebotić.

Hajduk je bez Stipice, Bencuna i Anđelkovića, kod Lokosa Budimir počinje na klupi.