U dvoboju 25. kola HT Prve lige nogometaši Hajduka na dramatičan su način ostvarili pobjedu 3:2 protiv Istre u petoj minuti sudačke nadoknade...

Sastav Hajduka: Letica - Juranović, Savvas, Borja Lopez, Filip - Hamza, Radošević, Caktaš - Said, Gyurcso, Kovačević

Sastav Istre: Iveša, Prce, Halilović, Zgrablić, Ottochian, Jakić, Čuljak, Bady, Vojnović, Matas, Matei

HT Prva liga, 25. kolo:

Hajduk - Istra 3:2 (Gyurcso 15, Said 71 / Vojnović 27, Matei 53)

• +3
HT Prva liga, 25. kolo: Hajduk - Istra Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90'

90'

GOOOOOL za Hajduk! Karlo Letica je zabio glavom, nevjerojatan kraj utakmice!
  • 90'

90'

Pogodio je Said vratnicu, Iveša je začarao svoju mrežu!
  • 89'

89'

Bašić je iz slobodnjaka pogodio gredu!
  • 87'

87'

Said je ponovo zaprijetio, ali Iveša je na mjestu
  • 73'

73'

Gyurcso je imao priliku zabiti za vodstvo Hajduka, ali Iveša ga je uspio zaustaviti nakon lopte u prostor Saida
  • 71'

71'

GOOOOOL za Hajduk! Said se odlično snašao glavom nakon kornera i izjednačio na 2:2!