Varaždin je rano šokirao Hajduk golom Mitrovskog u 8. minuti i otišli su na odmor s minimalnom prednosti. U drugom poluvremenu Bijeli su ubacili u brzinu više i preko Krovinovića (56') i Livaje (74') su preokrenuli utakmicu i došli do bitnih tri boda

HAJDUK: Kalinić - Moufi, Prpić, Uremović, Diallo - Krovinović, Rakitić, Pukštas - Sahiti, Livaja, Kalik

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Ba, Nekić - Maglica, Lusavec, Marina, Boršić - Mitrovski, Dabro, Šego

• +23
Hajduk - Varaždin (18.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Ogroman pritisak Varaždina i niz kornera! Hajduk se grčevito brani i čeka kraj

• 90'

90'

Antunović je ušao umjesto Livaje

• 90'

90'

Igrat će se još 11 minuta sudačke nadoknade

• 85'

85'

Utakmica se nastavila

• 83'

83'

Utakmica je prekinuta zbog bakljade Torcide

• 78'

78'

Nove promjen kod Hajduka, Melnjak i Capan su ušli umjesto Sahitija i Rakitića

• 74'

74'

GOOOOOL!! Hajduk je poveo protiv Varaždina! Hrgović je sjajnim ubačajem uposlio Livaju koji je spretno zabio za 2:1!

• 72'

72'

Trajkovski je potegnuo s ruba šesnaesterca, ali obrana je odbila loptu u deseti korner za Hajduk