Hajduk je od prve minute preuzeo inicijativu i golovima Benrahou (24'), Šarlije (53'), Antunovića (56') i Melnjaka (82') su došli do visoke 4:0 pobjede protiv Bilogora

BILOGORA: Gavranović, Horvat, Majtanić, Hajdarović, Škojo, Ostrman, Moreno, Pleić, Kunštek, Plavšić, Araujo

HAJDUK: Kalinić - Sigur, Šarlija, Elez, Hrgović - Pukštas, Capan - Dajaku, Benrahou, Biuk - Antunović

• +17
Bilogora - Hajduk, (17.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ranko Suvar
  • +14
Bilogora - Hajduk, atmosfera na tribinama (17.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ranko Suvar
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 82'

82'

GOOOOOL!! Još jedan gol za Hajduk! Nakon dobre akcije Melnjak je izašao sam pred golmana i sjajnim lobom je pospremio loptu u mrežu za 4:0

• 77'

77'

Pleić je pucao iz slobodnog udarca, ali to je bio lagan posao za Kalinića

• 74'

74'

Đolonga i Skoko su ušli umjesto Dajakua i Sigura

• 65'

65'

Gattuso radi nove zamjene, zašli su Biuk i Capan, a ušli Šošić i Melnjak

• 64'

64'

Hrgović je potegnuo s distance, ali nije bio precizan

• 57'

57'

Domaćin radi dvije zamjene, izašli su Plavišić i Guees, ušli Stanić i Hrahovski

• 56'

56'

GOOOOOOL!! Novi pogodak za Hajduk! Nakon dobre akcije Antunović je dobio loptu u prostor i majstorski je pogodio za 3:0!

• 53'

53'

GOOOOOL!! Hajduk je povećao prednost! Šarlija se nakon ubačaja najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i zabio je za 2:0!