BOLJI OD MURE 2:0

Hajdukovu pobjedu zasjenila ozljeda Oremuša

01.07.2010 u 20:06

Nakon jučerašnjeg poraza od Domžala, Hajduk se ipak uozbiljio i za kraj priprema u Sloveniji treneru Poklepoviću priuštio pobjedu. Splićani su sa 2:0 slavili protiv Mure: strijelci su bili Oremuš i Lendrić

Nakon što su pobjedom vratili dobro raspoloženje u momčad, trenera Poklepovića ipak je više rastužila činjenica da mu je Mirko Oremuš s travnjaka otišao s vrećicom leda. Naime, na strijelca prvog Hajdukova gola, koji je zabio u 16. minuti, u 36. minuti su 'pokosili', a najviše je stradao skočni zglob, a sumnja se čak i na ozljedu ligamenata i pauzu od tri tjedna.

Drugi gol za Splićane postigao je Lendrić u 67. minuti, koji je odlično pratio dugi let lopte koju je uputio Jonjić.

Splićani se kući vraćaju već večeras, jer u strahu su da bi put iz Slovenije, koji su planirali tek u petak, mogao trajati puno dulje zbog ulaska stranih gostiju u Hrvatsku.