Šibenik nije odustao od borbe za očuvanje statusa člana SuperSport HNL-a. Zato je na Šubićevac stiglo iskusno ime, ujedno i dijete kluba
Iskusni 33-godišnji desni bek/krilo, Antonio Jakoliš, makon bogate i uspješne inozemne karijere, vraća se u klub u kojem je započeo svoj nogometni put– Šibenik!
Tijekom karijere skupljao je iskustvo u nekoliko europskih liga, a sada se vraća na Šubićevac s ciljem da doprinese uspjehu svog omiljenog kluba.
>> MAXSport – najbolje od hrvatskog nogometa! Više informacija OVDJE.
'Vjerujemo da će svojim znanjem, iskustvom i uspješnim igrama biti važna karika u momčadi, pogotovo u ključnim trenucima završnice prvenstva. Sretno Antonio, dobrodošao kući! Uvjereni smo da ćeš svojim igrama donijeti puno radosti našem klubu!', poručili su iz HNK Šibenik.