U utorak u 21 sat igrale su se dvije uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. U Leipzigu je Red Bull protiv Tottenhama startao s 1:0 prednošću iz prve utakmice. Da su u daleko boljoj formi od Mourinhove momčadi potvrdili su i danas i slavili 3:0. Atalanta je u Valenciju stigla s velikih 4:1 iz prve utakmice, a slavili su i u uzvratu (3:4). Sva četiri gola gostiju postigao je Josip Iličić...

RasenBallsport Leipzig: Gulacsi - Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Mukiele, Laimer, Sabitzer, Angelino - Nkunku, Schick, Werner

Tottenham Hotspur: Lloris - Aurier, Alderweireld, Tanganga, Dier - Sessegnon, Winks - Lo Celso, Alli, Lamela - Moura

Valencia - Atalanta 3:4 (Gameiro 21', 51',Torres 67' / Iličić 3', 43', 71', 82')

• 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se barem šest minuta nadoknade
  • 87'

87'

GOOOOOL! Emil Forsberg tek što je ušao zabija treći gol domaćina. Angelino je ubacio i u kaznenom prostoru Tottenhama je nastala velika gužva. Nekoliko igrača domaćina nije uspjelo pucati, no obrana gostiju nije uspjela izbiti loptu. Na kraju je do nje došao Forsberg i mirno zabio
  • 87'

87'

Promjena u Leipzigu. Ulazi Firsberg, izlazi Sabitzer
  • 82'

82'

GOOOOL u Valenciji. Atalanta opet vodi, Iličić se sad pridružio vrlo ekskluzivnom klubu nogometaša koji su zabili četiri gola na utakmici Lige prvaka
  • 74'

74'

Moura je prošao po lijevoj strani i vratio loptu u sredinu: Alli je pucao, no ravno u ruke vratara Leipziga
  • 71'

71'

GOOOL u Valenciji! Atalanta je izjednačila. Opet je zabio Iličić
  • 67'

67'

GOOOL uValenciji! Domaćin sad vodi 3:2, zabio je Ferran Torres
  • 60'

60'

Nova brza akcija domaćina. Werner je na kraju pucao preko gola s dvadesetak metara