serie a

Josip Brekalo s dva gola u pobjedi Torina posve zasjenio srpskog reprezentativca pred čije noge bacaju milijune eura

10.01.2022 u 19:00

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Brekalo zabio je dva gola u pobjedi 4:0 Torina nad Fiorentinom u utakmici 21. kola talijanske Serie A. Momčad Ivana Jurića tako je nastavila sjajan domaći niz, jer u posljednjih sedam utakmica ima čak šest pobjeda i jedan remi

Torino je na krilima Josipa Brekala upisao važnu pobjedu nad Fiorentinom, a konačnih 4:0 najbolji su pokazatelj omjera snaga na terenu.

Među najistaknutijim igračima domaće momčadi bio je i naš Josip Brekalo, koji se dva puta upisao u strijelce (u 23. i 31. minuti), te sada ima već pet golova na kontu u Serie A ove sezone.

Brekalo je igrao do 79. minute, a tada je umjesto njega na travnjak istrčao Marko Pjaca.

S druge strane očekivalo se puno više od Dušana Vlahovića, srpskog reprezentativca, čija se vrijednost procjenjuje na 70 milijuna eura, a mediji navode da bi Newcastle za njega - iako ga je dobio - platio i 100 milijuna eura.

Posljednjih dana Vlahovića se spominje u kontekstu transfera u Arsenal, Manchester United, Manchester City... No, ovog je ponedjeljka ostao u sjeni hrvatskog reprezentativca.