Kramarić ne može prestati trpati! Rijeka uvjerljiva u Splitu

10.08.2014 u 20:55

MAXtv 1. HNL, 4. kolo, RNK Split - HNK Rijeka

Izvor: Pixsell / Autor: Ivana Ivanovic/PIXSELL

U posljednjoj utakmici četvrtog kola Rijeka dolazi u goste Splitu. Obje su ekipe preko tjedna proslavile plasman u 4. pretkolo Europske lige, te su neporaženi u prvenstvu. Morala bi biti kvalitetna utakmica

Split - Rijeka 0:3 (Leovac 1', Kramarić 55', 73')

90'- utakmica je gotova. Novi rekord Rijeke, 14 pobjeda zaredom! Zaslužuju sve čestitke...
83'- Vargić ne dopušta niti počasni pogodak. Brani udarac Cikalleshija iz slobodnjaka s ruba 16-erca
73'- GOLLLLLLLLLL! Krstanović je kao na pladnju proigrao Kramarića, a ovaj pronašao divno rješenje lobom. U samo četiri kola, ovo je njegov sedmi pogodak!
64'- Bilić se našao oči u oči s Vargićem, ali riječki čuvar mreže nije se dao predriblati
62'- iz igre je izašao Marko Rog a ušao Vojnović. Bila je ovo najslabija Rogova utakmica u dresu Splita
55'- GOLLLLLLLLLL! Krstanović je dobro prošao po desnom krilu, a u sredini je poentirao Kramarić!
46'- počelo je drugo poluvrijeme...

45'- velika prilika za Rijeku preko Samardžića, ali još jednom brani Vuković. Poluvrijeme je gotovo...
35'- prva prava akcija Splita; Bilić je proigrao Vidovića, ali njegov udarac s kakvih 18 metara otišao je preko gola
33'- obećavajuća situacija za Rijeku, ali Kramarić je potpuno pogrešno išao proigrati Krstanovića
24'- nakon velike gužve u 16-ercu Splita, Vuković odlično brani udarac Kvržića
16'- Jajalo puca s 20-tak metara, ali lopta odlazi preko gola
8'- Brezovec je ubacio iz slobodnog udarca, Samardžić povratnom loptom pronašao Krstanovića koji je glavom pucao ravno u Vukovića.
5'- Josip Brezovec je ubacio iz slobodnog udarca s lijeve strane, a obrana Splita ispred Krstanovića odbila u korner.
1'- u prvom napadu GOLLLLLLLLLLLL! Pogodio je Leovac, na asistenciju Kvržića! Kao Hajduk u Kranjčevićevoj, sada i Rijeka vodi u Splitu
0'- utakmica je počela...

SPlit: Vuković, Radotić, Galović, Glumac, Rugašević. Dujmović, Vidović, Belle, Rog, Bilić.
Rijeka: Vargić, Tomečak, Lešković, Samardžić, Leovac, Kvržić, Brezovec, Jajalo, Jugović, Krstanović, Kramarić

Obje momčadi su neporažene u dosadašnjem dijelu prvenstva, Split je u tri susreta dva puta remizirao i ostvario jednu pobjedu (Zadar) dok su Riječani ostvarili sve tri pobjede (Zagreb, Hajduk, Istra 1961).