Lokosi su ostavili bolji dojam u prvom poluvremenu i skoro su poveli preko Mudražije u 13. minuti, ali Lučić je spasio Hajduk. U nastavku obje momčadi su imale svojih trenutaka ali Bijeli su prvi poveli golom Trajkovskog u 81. minuti. I kada smo mislili da je sve gotovo Čop je u 97. minuti iz penala zabio za konačnih 1:1

LOKOMOTIVA: Šubarić - Karačić, Živković, Mersinaj, Leovac - Smakaj, Fetai - Sušak, Mudražija, Goričan - Čop

HAJDUK: Lučić - Moufi, Uremović, Šarlija, Melnjak - Pukštas, Rakitić - Sanyang, Krovinović, Kalik - Livaja

2. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 1:1 (Čop 11m, 97') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:1 (Trajkovski, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:0 (Velika šansa Livaje, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:0 (Prilika Mudražije, 13') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +22
2. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk (11.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ranko Suvar
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

GOOOOOL!! Čop je siguran iz penala i rezultat je 1:1!

• 90'

90'

Kakva drama! Baždarić je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 7 minuta sudačke nadoknade

• 89'

89'

Uff, ovo je bilo blizu! Čop je lukavo iskosa pucao po golu, ali opet Lučić brani

• 85'

85'

Šansa za Lokomotivu! Karačić je pucao kao iz topa, ali nova sjajna obrana Lučića

• 81'

81'

GOOOOOL!! Hajduk je poveo protiv Lokomotive! Livaja je sjajno proigrao Trajkovskog koji je majstorski pogodio za 1:0!

• 74'

74'

Sigur je ušao umjesto Moufia

• 73'

73'

Velika prilika za Hajduk! Nakon sjajne akcije Livaja je izašao sam pred golmana, ali Šubarić je odličnom obranom spasio Lokose