izvanredan performans

Kulenović nakon dva gola: San mi je da himna Lige prvaka ponovno zaori Maksimirom!

20.08.2024 u 23:24

Nakon sjajne pobjede Dinama u prvoj utakmici play-offa za Ligu prvaka, igrač utakmice dao je intervju u kojem je izrazio zadovoljstvo rezultatom i zahvalnost navijačima na podršci.

Dinamo Zagreb je večeras ostvario impresivnu pobjedu od 3:0 protiv Qarabağa u prvoj utakmici play-offa za UEFA Ligu prvaka, osiguravši značajnu prednost pred uzvrat u Azerbajdžanu. Marko Pjaca otvorio je rezultat u 29. minuti, a Sandro Kulenović je dodatno povisio vodstvo s dva gola, prvi u 75., a drugi u 80. minuti, čime je izazvao pravu euforiju među navijačima na Maksimiru. Ova pobjeda stavlja Dinamo u odličnu poziciju za plasman u grupnu fazu Lige prvaka.

Strijelac dva pogotka, Sandro Kulenović, obratio se medijima nakon utakmice:

'Ovo je upravo ono što smo željeli, idemo u Azerbajdžan s prednošću. Imali smo prilike za još golova, ali moramo biti zadovoljni s ova tri. Publika je bila fantastična, podržavala nas cijelo vrijeme. Sada se moramo fokusirati na prvenstvo i pripremiti se za uzvrat.'

• +78
Dinamo - Qarabag, Liga prvaka, kvalifikacije, 20.8.2024. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek

'Osjećaj zabiti golove u kvalifikacijama za Ligu prvaka je nevjerojatan, pogotovo na Maksimiru. Čudesan osjećaj. Ja sam se ovdje rodio, prošao sam cijelu Dinamovu školu. San mi je da himna Lige prvaka ponovno zaori Maksimirom, a nadam se i još četiri europske utakmice ovdje. Ipak, ovo je samo prvi korak jer nas čeka uzvrat. Sretan sam i zahvalan. Moram pohvaliti Martina Baturinu, to je stvarno izvanserijski igrač, s razlogom nosi broj deset u Dinamu, što je velika odgovornost. Sjajno surađujemo, a njegova asistencija za moj prvi gol bila je vrhunska. Nadam se da ćemo nastaviti u istom ritmu u Europi.'

• +20
Bad Blue Boys; Dinamo - Qarabag, Liga prvaka, 20.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL