Hajduk je prvo poveo golom Krovinovića u 29. minuti, ali Varaždin se vratio u utakmicu preko Belcara (37'). U nastavku sijevale su prilike na obje strane, ali Dajaku je ušao s klupe i u 87. minuti pospremio loptu u mrežu za konačnih 2:1 i novu pobjedu Lekine momčadi

VARAŽDIN: Zelenika - Boršić, Jelenić, Pellumbi, Postonjski - Pilj - Mitrovski, Belcar, Vukčević, Šego - Brodić

HAJDUK: Lučić - Moufi, Šarlija, Diallo, Melnjak - Sigur, Krovinović - Sahiti, Benrahou, Dolček - Livaja

6. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 1:2 (Dajaku, 87') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
6. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 1:1 (Poništen gol Dolčeka) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
6. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 1:1 (Belcar, 37') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
6. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 0:1 (Krovinović, 29') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Varaždin - Hajduk (6. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Ovo je bilo opasno! Brodić je silovito pucao iz slobodnog udarca s nekih 20-tak metara i Lučić je još jednom fenomenalno reagirao

• 90'

90'

Igrat će se još minimalno sedam minuta sudačke nadoknade

• 87'

87'

GOOOOOL!! Hajduk je poveo protiv Varaždina! Mikanović je našao Dajakua u šesnaestercu, koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 2:1

• 83'

83'

Nova promjena kod Hajduka, Kalik je ušao umjesto Dolčeka

• 81'

81'

Livaja je dobro pucao iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca, ali Zelenika je još jednom odlično reagirao

• 78'

78'

Krovinović je pucao s distance i to je bio lagan posao za Zeleniku

• 71'

71'

Odjidja je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola