težak poraz

Ljutiti Matjaž Kek svojim igračima poslao jasnu poruku: Izgledali smo očajno

11.10.2024 u 11:24

Slovenska reprezentacija izgubila je u 3. kolu Lige nacija u gostima kod Norveške 3:0. Nakon teškog poraza izbornik Matjaž Kek s pravom je bio ljutit

'Nadam se da će nam ovaj poraz biti dobra lekcija. Ozračje oko reprezentacije ovih dana nije najbolje, ali ne želim čuti izgovore', kazao je slovenski izbornik Matjaž Kek te dodao:

'Zaslužena pobjeda Norveške. U nekim trenutcima smo izgledali očajno, prvi pogodak nas je izbacio iz ritma. Čak smo nešto i odigrali u prvom poluvremenu, ali na kraju dana nije bilo dobro, previše smo griješili.'

Kek je bio ljutit i razočaran...

• +16
Norveška - Slovenija, Liga nacija, 10.10.2024. Izvor: EPA / Autor: TERJE PEDERSEN

'Norvežani su nam očitali lekciju. Upozoravali smo da treba izdržati prvih 10, 15 minuta, ali izgledali smo kao da uopće nismo trenirali', sipao je ljutiti Kek te zaključio:

'Nismo bili dobri, ali za nekoliko dana imamo utakmicu protiv Kazahstana u kojoj moramo biti puno bolji', zaključio je slovenski izbornik.