Grčka je rano šokirala Hrvatsku golom Sourlisa u 11. minuti, ali mladi Vatreni su brzo odgovorili preko Hodže (23'). U nastavku Ljubičić je ušao s klupe i u 67. minuti je pospremio loptu u mrežu za 2:1, ali domaćin se nije predao i preko Koutsiasa u 89. minuti su zabili za konačnih 2:2

GRČKA: Tzolakis - Chrysopoulos, Kostis, Konstantopoulos - Kryparakos, Karamperis, Kourfalidis, Kitsos - Souris - Koutsias, Niarchos

HRVATSKA: Čavlina - Sigur, Tikvić, Katinić, Perković - Baturina, Hodža, Sučić, Vidović - Frigan, Šimić

Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U-21, Grčka U-21 - Hrvatska U-21 2:2 (Koutsias, 89') Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX Sport
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U-21, Grčka U-21 - Hrvatska U-21 1:2 (Ljubičić, 67') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U-21, Grčka U-21 - Hrvatska U-21 1:1 (Hodža, 23') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Kvalifikacije za Europsko prvenstvo U-21, Grčka U-21 - Hrvatska U21 1:0 (Sourlis, 11') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade
  • 89'

89'

GOOOOL!! Grčka je šokirala Hrvatsku pred kraj utakmice! Koutsisas je iskoristio nesporazum u obrani i zabio je za 2:2
  • 82'

82'

Smirio se ritam igre i Hrvatska mirno privodi utakmicu kraju
  • 73'

73'

Žuti karton zaradio je Ljubičić
  • 71'

71'

Biuk je ušao umjesto Vidovića
  • 67'

67'

GOOOOL!! Hvratska je preokrenula utakmicu! Šimić je prvo u šesnaestercu pucao iz mat pozicije i od prečke se odbila lopta na nogu Ljubičića koji je spretno zabio za 2:1