Španjolska je šokirala mlade Vatrene već nakon 20 sekundi golom Ruiza. U nastavku Hrvatska je igrala bolje, ali nismo bili dovoljno konkretni u napadu i upisali smo novi poraz s kojim smo ispali s Europskog prvenstva (U-21)

ŠPANJOLSKA: Tenas - Victor Gómez, Paredes, Pacheco, Miranda - Blanco, Álex Baena - Rodri, Sancet, S. Gómez - Ruiz

HRVATSKA: Kotarski - Sigur, Franjić, Perković, Krizmanić - Bulat, Pršir - Šego, Baturina, Frigan - Beljo

• +12
EP u nogometu, U-21: Hrvatska - Španjolska Izvor: Pixsell / Autor: Eduard Vinatoru/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade
  • 89'

89'

Kakva šansa za Vatrene! Frigan je dočekao loptu u petercu i pucao je po golu, ali golman je fantastično reagirao
  • 80'

80'

Galešić je ušao umjesto Franjića
  • 72'

72'

Miranda je atraktivno iz teške pozicije pucao po golu, ali vratnica je spasila mlade Vatrene!
  • 70'

70'

Hrvatska igra bolje u drugom poluvremenu, ali još uvijek nismo stvorili konkretnu priliku
  • 62'

62'

Promjena kod Španjolaca Veiga ulazi umjesto Sanceta
  • 60'

60'

Stojković je dobio žuti karton
  • 56'

56'

Hrvatska sve opasnija! Perković je bio najviši u skoku nakon ubačaja, ali golman je odbio loptu u korner
  • 50'

50'

Dobra akcija mladih Vatrenih! Kačavenda je ubačajem našao Frigana u šesnaestercu, koji je glavom pucao direktno u golmana