Modri su odlično krenuli u utakmicu i preko T. Halilovića (7') i Vidović su brzo došli do prednosti, ali gosti su ekspresno odgovorili golom Lepinjice (22'). U nastavku Slaven Belupo je izjednačio preko Šakote (59'), ali Dinamo je ubacio u brzinu više i golovima Kulenovića (11m, 70') i Baturine (82', 11m, 92') su upisali visoku 5:2 pobjedu

DINAMO: Nevistić - Pierre-Gabriel, Živković, Theophile, Perković - Kaneko, Halilović, Sučić, Vidović - Brodić, Kulenović

SLAVEN BELUPO: Sušak - Krušelj, Boras, Pllana, Štefulj - Lepinjica, Agbekpornu - Murić, Liber, Šakota - Štrkalj

26. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 5:2 (Baturina 11m, 93') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 4:2 (Baturina, 82') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 3:2 (Kulenović 11m, 70') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 2:2 (Šakota, 59') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 2:1 (Lepinjica, 22') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 2:0 (Vidović, 18') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 1:0 (Tibor Halilović, 7') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

GOOOOOL!!! Baturina je zabio iz penala i Dinamo vodi 5:2

• 90'

90'

Dinamo će pucati još jedan penal! Agbekpornu je igrao rukom u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 82'

82'

GOOOOOOL!! Dinamo opet odlazi na plus! Baturina je s ruba šesnaesterca zabio prekrasan gol za 4:2

• 74'

74'

Dvostruka promjena kod Slaven Belupa, izašli su Nongoh i Murić, a ušli Šuto i Caimacov

• 70'

70'

GOOOOOL!! Kulenović je hladnokrvno zabio i Dinamo vodi 3:2!

• 67'

67'

VAR provjerava mogući penal za Dinamo i nakon provjere Modri će dobiti kazneni udarac

• 66'

66'

Penal za Dinamo! Baturina je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 59'

59'

GOOOOOOOL!!! Slaven Belupo je izjednačio i vratio dva gola zaostatka! Nakon dobre kontre Šakota se sjurio u šesnaesterac i majstorski je pogodio za 2:2