Prvu utakmicu četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige u Gradskom vrtu igrali su Osijek i Dinamo. Iznimno sadržajna utakmica završila je bez golova...

OSIJEK: Ivušić - Škorić, Šutalo, Majstorović - Šorša, Žaper, Lopa, Kleinheisler, Bočkaj - Marić, Mance

DINAMO: Livaković - Pinto, Dilaver, Catherine, Moubandje - Moro - Atiemwen, Majer, Kadzior, Marin - Gavranović

• +4
Osijek - Dinamo (4. kolo Hrvatski Telekom Prva liga) Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Prilika za Osijek. U četvrtoj minuti nadoknade Bočkaj je izveo korner. Mance je bio najviši u sredini, ali je pucao malo pored stative
  • 90'

90'

Talys je povukao kontru Osijeka. Marić je ušao u kazneni prostor i pao u duelu, sudac mu je pokazao žuti karton zbog pokušaja iznuđivanja penala