IZRAVNI CRVENI KARTOn

Najbrutalniji trenutak kvalifikacija; Pepe naletio na većeg luđaka!

05.09.2017 u 10:14

U utakmici Mađarske i Portugala (0:1) dogodio se najbrutalniji trenutak kvalifikacijskih susreta koji su igrani za vikend

Stoper Portugala Pepe poznat je kao branič koji svoje suparnike udara, gazi, štipa, unosi im se u lice, verbalno ih vrijeđa... Na YouTubeu postoji na desetke raznih kompilacija gdje ga se može vidjeti u divljačkom izdanju.

No na utakmici protiv Mađarske u Budimpešti nekadašnji igrač Reala naletio je na većeg luđaka. U 30. minuti napadač Tamas Priskin žestoko je laktom nokautirao Pepea, kojem je razbijena glava, i dobio izravni crveni karton.

Priskin laktom udario Pepea

Najbrutalniji trenutak kvalifikacijskog ciklusa koji je pomogao Portugalu, jer je domaćin ostao s desetoricom na travnjaku, a gosti su brojčanu prednost iskoristili u 48. minuti kada je jedini pogodak zabio Andre Silva.