Rijeka je imala svoje šanse u prvom poluvremenu, ali nije bilo golova i RB Salzburg je u 60. minuti golom Ratkova došao do konačnih 1:0 i minimalne pobjede

• 90'

90'

Kraj utakmice

• 85'

85'

Slab je ritam igre i RB Salzburg mirno privodi utakmicu kraju

• 77'

77'

RIjeka je zadnjih par minuta preuzela posjed, ali nije uspjela stvoriti pravu priliku

• 71'

71'

G. Rukavina je zaradio žuti karton

• 61'

61'

Novo pojačanje Gabriel Rukavina je ušao umjesto Butića

• 60'

60'

GOOOOOL!!! Salzburg je poveo protiv Rijeke! Nakon školske akcije Ratkov se sjurio prema golu i iskosa je majstorski pogodio za 1:0!

• 59'

59'

Nakon dobre akcije Salzburga Ratkov je atraktivno pokuašao iznenaditi Zlomislića, ali pucao je pored gola