Istra je hrabro krenula od početka i Dinamo se mučio većinu utakmice. Obje momčadi su u drugom poluvremenu imali svoje prilike, ali susret je završio bez golova

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Galilea, Marin - Petrusenko, Caseres, Mlinar - Kadušić, Bakrar, Matheus

DINAMO: Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Perić, Perković - Mišić - Špikić, Baturina, Ljubičić, Ivanušec - Drmić

30. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Dinamo 0:0 (Prilika Špikića, 37') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
Istra 1961 - Dinamo, 30. kolo, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Srecko Niketic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade
  • 82'

82'

Blagojević je ušao umjesto Mlinara
  • 79'

79'

Ovo je mogao biti gol! Bakrar je izašao sam pred golmana, ali loše je pucao i Livaković je to lagano obranio
  • 76'

76'

Kakva prilika za Dinamo! RIstovski je ubačajem našao Topića u šesnaestercu, koji iz odlične pozicije je pucao pored gola
  • 68'

68'

Mahmoud je ušao Kadušića
  • 66'

66'

Novi pokušaj Dinama! Menalo je pucao iz teške pozicije u šesnaestercu i obrana je blokirala udarac