Dinamo večeras od 20:30 sati u 4. kolu SuperSport HNL-a doma na Maksimiru igra protiv Gorice. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

VARAŽDIN: Zelenika - Maglica, Ba, Škaričić, Boršić - Marina, Lusavec - Mitrovski, Belcar, Šego - Dabro

SLAVEN BELUPO: Čović - Grgić, Boras, Lučić, Bosec - Liber, Cerepulja - Murić, Caimacov, Jagušić - Butić

• +33
Varaždin - Slaven Belupo (24.8.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minuta sudačke nadoknade

• 89'

89'

Iz igre uz ovacije tribina izlazi Michele Šego, a ulazi Tomislav Duvnjak

• 84'

84'

Nova velika prilika za Varaždin! Mamić je povratnom loptom našao Šegu koji je pucao s nekih 12 metara, ali Čović je sjajno obranio

• 78'

78'

GOOOOOL!! Varaždin je povećao prednost protiv Slaven Belupa! Šego je nakon ubačaja glavom prebacio loptu na drugu stativu gdje je bio Ba koji je spretno zabio za 2:0! To je prvi gol branić otkad igra za Varaždin

• 78'

78'

Bosec je dobio žuti karton

• 75'

75'

Novi pokušaj Varaždina! Opet je Šego potegnuo, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola

• 70'

70'

Opet prijeti Varaždin! Šego se opet sjurio u šesnaesterac i povratnom loptom je našao Dabra koji je iz odlične pozicije pucao preko gola

• 69'

69'

Nakon provjere VAR-a ipak nema penala za Slaven Belupo

• 68'

68'

Posavac je igrao rukom u šesnaestercu i VAR provjerava mogući penal za Slaven Belupo!